URZĄD GMINY BIAŁY DUNAJEC
  URZĄD GMINY BIAŁY DUNAJEC
 URZĄD GMINY BIAŁY DUNAJEC
 URZAD GMINY BIAŁY DUNAJEC
  •  Szansa na bony!   Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie uruchamia dodatkową szansę na zamówienie bonów w projektach Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa, dla osób, którym upłynął termin na złożenie zamówienia.   Akcja trwa od 16 listopada do 31 grudn

    Szansa na bony! Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie uruchamia dodatkową szansę na zamówienie...

  • DANE KONTAKTOWE Z FIRMAMI WYKONUJĄCYMI ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG W GMINIE BIAŁY DUNAJEC W SEZONIE...

  • Komunikat samorządów Powiatu Tatrzańskiego

 

kapital

 

Zakończyliśmy prace związane z realizacją projektu "Lepszy strat" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki zgodnie z umową nr UDA-POKL.09.01.01-12-078/14-00 z Województwem Małopolskim - Małopolskim Urzędem Pracy w Krakowie o dofinansowanie projektu systemowego w Gminie Biały Dunajec.

 


Realizacja projektu rozpoczęła się 1 sierpnia 2014 r. W okresie od października do grudnia zostały wykonane 4 place zabaw przy czterech szkołach na terenie gminy Biały Dunajec. Kwota unijnej dotacji na wykonanie placów zabaw wyniosła 316 424,17 zł. Urządzenia wyprodukowane zostały z najlepszych materiałów, posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, zastosowane materiały to przede wszystkim drewno, drewno klejone, sklejka wodoodporna oraz metal. Wykonane najlepszymi technologiami place zabaw tworzą atrakcyjne strefy do aktywnej rekreacji na świeżym powietrzu. W grudniu zakończyły się również prace związane z dostosowaniem pomieszczeń oddziałów przedszkolnych polegających na modernizacji toalet do potrzeb dzieci i personelu, kwota udzielonej dotacji 12 996,00 zł. oraz wyposażeniem oddziałów przedszkolnych w meble, zabawki, pomoce dydaktyczne, artykuły plastyczne i sprzęt multimedialny za 203 877,98 zł.

 

Łączna kwota udzielonej dotacji wyniosła 533 298,15 zł.

      

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 

 

                     1 2 3

                     4 5 6

                     7 7 9

 

pz


ochrona1

 

 

 

senior

 

spis

 

kar 

SES1

MPOZ

 

mikro

 

METEO

logom

banerbiznes

2519

Porady Prawne

pomoc

Do Wynajęcia - Oferta

Wywóz Odpadów

Harmonogram

green2

ibuk

sowa

Gminy Partnerskie

 

 

Gmina Sianów

sianow

 

Gmina Chrzypsko Wielkie

chrzypsko