#SZCZEPIMYSIE – Ważna informacja dotycząca szczepień przeciwko SARS-CoV-2.

Miniaturka artykułu #SZCZEPIMYSIE – Ważna informacja dotycząca szczepień przeciwko SARS-CoV-2.

Ważna informacja dotycząca szczepień przeciwko SARS-CoV-2.

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami :

1. Na terenie gminy Biały Dunajec szczepienie przeciwko SARS-CoV-2 odbywać się będzie w Samodzielnym Gminnym Ośrodku Zdrowia w Białym Dunajcu przy ulicy Jana Pawła II 201.

2. Rejestracja pacjentów powyżej 80 roku życia, do powyższych szczepień, odbywać się będzie od 15 stycznia 2021 r., pod numerem telefonu 730 012 293 lub stacjonarnie w ośrodku zdrowia w godzinach jego funkcjonowania. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. O starcie rejestracji dla kolejnych grup będziemy informować na bieżąco.

3. Gmina Biały Dunajec organizuje transport do punktu szczepień dla mieszkańców gminy:

– którzy, posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami

– mających trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień)

4. Rejestracja chęci skorzystania z gminnego transportu dla mieszkańców odbywać się będzie od 15 stycznia pod numerem telefonu 18 20 73197 lub 18 20 79514 lub bezpośrednio w ośrodku zdrowia po uprzednim zarejestrowaniu się do szczepienia i po uzyskaniu daty dziennej i godziny planowanego szczepienia

5. Zaleca się aby osoby udające się do szczepienia dysponowały listą przyjmowanych leków oraz informacją o alergiach na leki lub substancje chemiczne. Informacje te należy przedłożyć lekarzowi przeprowadzającemu szczepienie dla własnego bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat szczepień przeciwko SARS-CoV-2 znajduje się w linkach poniżej

Szczepienie przeciwko COVID-19

Materiały informacyjne

Załącznik ulotka dla pacjenta

Wójt Gminy Biały Dunajec
Andrzej Jacek Nowak

Data dodania: 23.03.2022 14:46

Autor: Sebastian Stala

Kategorie: Aktualności, COVID19 SZCZEPIENIA

Kalendarz