Informacja w związku z wyścigiem kolarskim Tatra Road Race.

W związku z wyścigiem kolarskim Tatra Road Race, który odbędzie się w najbliższą sobotę 10 września po trasach Powiatów Tatrzańskiego i Nowotarskiego i gmin Kościelisko, Czarny Dunajec, Poronin Szaflary na trasie przejazdu wyścigu będzie wzmożony ruch rowerzystów, w miejscach skrzyżowań na trasie wyścigu mogą występować korki w związku z pierwszeństwem przejazdu kolarzy. w miarę możliwości miedzy poszczególnymi grupami zawodników pojazdy będą mogły kontynuować jazdę z zachowaniem szczególnej ostrożności. Wyścig będzie odbywał się w ruchu częściowo ograniczonym na czas przejazdu grup zawodników. Jedynie na odcinki startowych od Kościeliska przez Salamandrę do Dzianisza do skrętu na Ostrysz i dalej do Cichego ruch będzie wstrzymany w godz. 10:15 do 11:30, od Kościeliska po starcie ostatniej grupy sukcesywnie ruch będzie wznowiony po trasie wyścigu, na tym samym odcinku na powrocie do mety będą chwilowe wstrzymania w miejscach skrzyżowań.

Na wąskich odcinkach zjazdowych jak z Ostrysza, z Dutkówki do Ratułowa, Gancarze od Czerwiennego do Maruszyny, z Dzianisza do Cichego, na czas przejazdu na tych odcinkach ruch będzie wstrzymany, a na pozostałych odcinkach możliwy zgodnie z kierunkiem jazdy zawodników.

Na pozostałych odcinkach przejazd będzie możliwy z zachowaniem bezpieczeństwa.

W miarę możliwości prosimy o poruszanie się zgodnie z kierunkiem jazdy wyścigu zaznaczonym na mapce.

Zwracamy się z prośbą o pozamykanie zwierząt domowych na posesjach znajdujących się bezpośrednio przy trasie przejazdu zawodników.

Zapraszamy do Kibicowania i przepraszamy za utrudnienia w dniu wyścigu”

Pliki do pobrania

Data dodania: 09.09.2022 11:40

Autor: Sebastian Stala

Kategorie: Aktualności

Kalendarz