URZĄD GMINY BIAŁY DUNAJEC
  URZĄD GMINY BIAŁY DUNAJEC
 URZĄD GMINY BIAŁY DUNAJEC
 URZAD GMINY BIAŁY DUNAJEC
  • KONKURSY OGŁOSZONE W STYCZNIU 2022 R. PRZEZ PODHALAŃSKĄ LOKALNĄ GRUPĘ DZIAŁANIA

  • Od dnia 11 października 2021 r.  do dnia 22 października 2021 r. roku uczniowie Szkół Podstawowych z terenu Gminy Biały Dunajec, biorą udział w projekcie pn. „Odkrywam Małopolskę”

    Od dnia 11 października 2021 r. do dnia 22 października 2021 r. roku uczniowie Szkół Podstawowych...

  • Dane kontaktowe firm wykonujących zimowe utrzymanie dróg w Gminie Biały Dunajec

 

Ostrzezenie

 

 

 

Wójt Gminy Biały Dunajec zaprasza mieszkańców na drugie spotkanie informacyjne dotyczące programu Czyste Powietrze, które odbędzie się w dniu 30 listopada 2021 r. (tj. wtorek) o godzinie 15:30 w Auli przy Szkole Podstawowej nr 1 w Białym Dunajcu. Program umożliwia uzyskanie dofinansowania na wymianę pieców oraz termomodernizację budynków.

 

Dodatkowo w spotkaniu weźmie udział pracownik Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Targu, który przedstawi możliwość uzyskania wsparcia ze środków UE na otwarcie i/lub rozwój działalności gospodarczej, dofinansowań do udziału w szkoleniach i kursach itp.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

 

PlakatOchr

 

 

 

Szanowni Mieszkańcy,

 

Wójt Gminy Biały Dunajec informuje, że zgodnie z art.3 ust.3 pkt 1 i 2 ustawy  z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach  (tj. Dz.U. 2021 r., poz. 888), gminy mają obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości ciekłe oraz ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków.

 

W związku z powyższym zwracamy się do właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Biały Dunajec o wypełnienie druku zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczenie na Dziennik Podawczy Urzędu Gminy Biały Dunajec, ul. Jana Pawła II 312, 34-425 Biały Dunajec.

 

 

Czytaj więcej: Ewidencja zbiorników...

spisl 

pz

barszcz


ochrona1

 

 

 

senior

 

kar 

SES1

MPOZ

 

mikro

 

METEO

logom

banerbiznes

2519

Porady Prawne

pomoc

Do Wynajęcia - Oferta

Wywóz Odpadów

Harmonogram

green2

ibuk

sowa

Gminy Partnerskie

 

 

Gmina Sianów

sianow

 

Gmina Chrzypsko Wielkie

chrzypsko